Mikroaudyt - szybko, tanio, skutecznie

Audyty stron www - wspoltworzymy lepszy internet

Mikroaudyt to oferta przeznaczona dla właścicieli stron www - w szczególności stron firmowych, którzy chcą szybko, tanio i skutecznie zidentyfikować problemy na swojej stronie www i zwiększyć zyski z jej posiadania, a także polepszyć swój wizerunek w internecie.

Czym jest i jak działa mikroaudyt www?

  • Mikroaudyty wykonujemy za darmo, w ciągu 48 godzin od momentu zgłoszenia strony do zbadania.
  • Klient płaci tylko za dostęp do raportu z audytu, tylko jeśli zechce go uzyskać po przeczytaniu podsumowania audytu. Koszt dostępu do raportu z audytu jest symboliczny, i wynosi jedyne 29,99 zł (cena promocyjna, ważna do końca grudnia 2010).
  • Wykonując mikroaudyt www, skupiamy się na aspektach związanych ze skutecznością biznesową badanej strony, a nie na jej aspektach technicznych.
  • Usługa dostępna jest jako osobny serwis internetowy, dostępny pod adresem websitedoctor.pl.

Zamówienie mikroaudytu jest bardzo proste - wymaga tylko podania adresu badanej strony i kontaktowego adresu email. Na bieżąco będą Państwo otrzymywać informacje o postępie prac i dostępie do raportu z audytu.

Wykonanie audytu trwa krótko - maksymalnie 48 godzin.

Cały proces audytu jest kompleksowo wspierany przez stronę websitedoctor.pl.

Serdecznie zachęcamy do korzystania z mikroaudytów - dołożymy wszelkich starań, aby ich wynik był dla Państwa wskazówką, jak zwiększyć korzyści z istnienia w Internecie.

Zamów audyt www już teraz - to nic nie kosztuje!

Audyty stron internetowych - kompleksowa analiza stron www