Audyty i testy web przedwdrożeniowe

Audyty stron www - wspoltworzymy lepszy internet

Firmom z branży IT zajmujących się tworzeniem rozwiązań webowych proponujemy usługę przedwdrożeniowych audytów oraz testów stron i serwisów www.

Dlaczego warto zlecić sprawdzenie strony przed wdrożeniem?

  • Ponieważ prawie 20% czasu poświęcanego na stworzenie strony zajmuje jej przetestowanie, i nanoszenie końcowych poprawek
  • Ponieważ najbardziej frustrujący aspekt wytwarzania stron to "syndrom ukończenia 90% projektu",kiedy wydaje się, że prawie wszystko zostało zrobione, ale z powodu braku formalnych procedur prace wykończeniowe i poprawkowe zajmą jeszcze całkiem pokaźny czas.

Co można zyskać zlecając nam testy stron?

  • Czas - zlecając nam przetestowanie strony lub serwisu www przed jego wdrożeniem, nie muszą Państwo poświęcać czasu na żmudne testowanie.
  • Zadowolenie klientów - dzięki przetestowaniu strony lub serwisu, Państwa klienci otrzymają sprawdzony produkt, i - nawet w przypadku popełnienia błędów przez deweloperów - będą Państwo mogli przekazać odbiorcy poprawiony, wysoki jakościowo produkt.
  • Satysfakcję - pracownicy Państwa firmy będą mogli skupić się na bardziej kreatywnych, rozwijających i motywujących zadaniach niż monotonne testy.
  • Pieniądze - konkretnie zidentyfikowane błędy i niedociągnięcia na tworzonej przez Państwa stronie mogą być poprawione jednorazowo, na podstawie wyników testów. Dzięki temu problemy we wdrożonym serwisie, wykrywane podczas jego eksploatacji nie będą "wracać" do Państwa, i angażować zasobów Państwa firmy na poprawki, ciągnące się całymi tygodniami, i zaburzające pracę nad innymi projektami.

Dlaczego warto zlecić testy zewnętrznej firmie?

Wybór zewnętrznej firmy do przeprowadzenia testów gwarantuje, że testowanie zostanie przeprowadzone przez osoby nie biorące udziału w samym wytwarzaniu strony czy serwisu internetowego. Prowadzi to do wykrycia we wczesnym stadium znacznie większej liczby błędów, o ile nie zatrudniacie Państwo testerów, którzy mają za zadanie sprawdzanie tworzonych rozwiązań, przy jednoczesnym wyłączeniu ich udziału z procesu wytwarzania.

Ile to kosztuje?

W przypadku stałej współpracy, oferujemy bardzo atrakcyjne ceny za przetestowanie strony, ustalane indywidualnie w zależności od stopnia złożoności testowanych rozwiązań. W celu ustalenia zasad współpracy, prosimy o kontakt.

Audyty stron internetowych - kompleksowa analiza stron www