Audyt lingwistyczny strony

Audyty stron www - wspoltworzymy lepszy internet

Językowa poprawność stron www ciągle bywa zaniedbywana przez ich właścicieli. Dostęp do systemu zarządzania treścią dla wielu osób również sprzyja powstawaniu błędów językowych oraz niespójnościom w zakresie stosowanego słownictwa i form językowych.

Jednocześnie, nawet jeden błąd ortograficzny może całkowicie zrazić potencjalnego klienta oglądającego Państwa stronę do skorzystania z Państwa usług, szczególnie jeśli usługi kierowane są do wymagających odbiorców, na przykład podmiotów biznesowych lub grup społecznych przykładających dużą wagę do kultury komunikacji językowej.

Dla klientów problemem może być również stosowanie zbyt fachowego, branżowego słownictwa w treści Państwa oferty.

Starając się pomóc Państwu rozwiązać ten problem, zanim spowoduje on utratę potencjalnego klienta, oferujemy audyty językowe, polegające na sprawdzeniu tekstów umieszczonych na Państwa stronie pod względem językowym.

W zakres audytu językowego, wchodzą:

  • Sprawdzenie tekstów na Państwa stronie pod względem poprawności ortograficznej.
  • Sprawdzenie tekstów na Państwa stronie pod względem poprawności interpunkcyjnej.
  • Sprawdzenie tekstów na Państwa stronie pod względem spójności i poprawności stosowania form językowych, w tym form grzecznościowych.
  • Wskazanie tekstów, które mogą być zbyt trudne w zrozumieniu dla czytelników, z uwzględnieniem grupy docelowej, do której są kierowane.

Mamy nadzieję, że dzięki podniesieniu jakości językowej tekstów zamieszczonych na Państwa stronie, pomożemy Państwu zbudować jeszcze bardziej profesjonalny wizerunek w Internecie, i zachęcić odwiedzających stronę do skorzystania z Państwa usług.

Audyty stron internetowych - kompleksowa analiza stron www