Rozszerzamy ofertę o audyty stron

Fartoy blog - tworzymy dla Ciebie
Wysłany przez admin dnia 10-01-23 w fartoy, news, oferta

Po długim okresie przygotowań, opracowywania optymalnych procedur i narzędzi, wprowadzamy do swojej oferty audyty stron internetowych. Tym samym, mamy nadzieję pomóc Państwu w zdobywaniu pozycji w Internecie, poprzez podniesienie do maksimum jakości Państwa witryn.

Ofertę swoją kierujemy przede wszystkim do podmiotów posiadających już swoją witrynę, i odczuwających potrzebę jej ulepszenia. Do zainteresowania się naszą propozycją zachęcamy także wszystkich, którzy właśnie startują z promocją swojej działalności w Internecie, i chcieliby mieć pewność, iż pojawiając się ze swoją ofertą w sieci nie pozostaną w tyle za konkurencją.

Do wprowadzania audytów www do naszej oferty skłonił nas fakt, iż na polskim rynku ciągle brak firm świadczących takie usługi kompleksowo. Zazwyczaj bowiem wszelkie firmy audytorskie działające w branży www wykonują audyty dotyczące konkretnego aspektu istnienia strony w sieci, na przykład użyteczności, dostępności. My udostępniamy Państwu możliwość wykonania audytu obejmującego badanie jakości technicznej, przyjazności dla wyszukiwarek internetowych, użyteczności, dostępności oraz - co zdaje się być ciągle niezauważane na polskim rynku - poprawności i jakości językowej treści prezentowanych na stronach www.

Dzięki przyjęciu takiej strategii, jesteśmy w stanie zaoferować Państwu całościowe wykonanie usługi, bez konieczności korzystania z usług różnych firm, oferujących jedynie wycinek istotnych zagadnień, mających znaczenie dla odniesienia sukcesu dzięki zaistnieniu w sieci.

Audyty stron internetowych - kompleksowa analiza stron www