Referencje od naszych Klientów

Fartoy klienci

Referencje dla firmy FARTOY wystawione przez Goyello sp. z o.o. Referencje wystawione przez firmę Goyello sp. z o.o., dla której przez okres dwóch lat realizowaliśmy projekty w oparciu o usługi programistyczne.

Pobierz referencję w pliku PDF.


Referencje dla firmy FARTOY wystawione przez Imperial Apartments Referencje wystawione przez firmę Imperial Apartments, dla której stworzyliśmy i rozwijamy serwis internetowy w zakresie jego oprogramowania i utrzymania.

Pobierz referencję w pliku PDF.


Referencje dla firmy FARTOY wystawione przez Direct Media Design Referencje wystawione przez firmę Direct Media Design, na zlecenie której stworzyliśmy portal społecznościowy.

Pobierz referencję w pliku PDF.


Referencje dla firmy FARTOY wystawione przez Power Media Referencje wystawione przez firmę Power Media, na zlecenie której tworzyliśmy oprogramowanie do zarządzania zasobami w zakładzie produkcyjnym.

Pobierz referencję w pliku PDF.


Referencje dla firmy FARTOY wystawione przez Creativehead Referencje wystawione przez Huberta Paderskiego - właściciela marki Creativehead.info - marki profesjonalnych rozwiązań graficznych tworzonych na potrzeby sieci WEB oraz prezentacji multimedialnych.

Pobierz referencję w pliku PDF.


Referencje dla firmy FARTOY wystawione przez Sewera Hrehorowicza Referencje wystawione przez Sewera Hrehorowicza - designera freelancera, z którym współpracujemy między innymi w obszarze wsparcia technicznego przy realizowanych przez niego projektach.

Pobierz referencję w pliku PDF.


Informator Klienta

Potrzebna indywidualna obsługa?
Na naszej stronie nie ma odpowiedzi na ważne pytania?

Skontaktuj się z nami i zadaj swoje pytanie.
Nikogo nie pozostawimy bez odpowiedzi.

Audyty stron internetowych - kompleksowa analiza stron www