Jak tworzymy strony www

Fartoy klienci

Najpierw ustalamy, po co i dla kogo robimy stronę

Wciąż jeszcze przy tworzeniu stron internetowych punktem wyjścia do rozpoczęcia prac jest ich wygląd. My podchodzimy do projektowania strony www inaczej - staramy się wykonać ją tak, aby realizowała biznesowe cele naszego Klienta. Dlatego najpierw zbieramy dokładne wymagania odnośnie tego, jakie informacje, podstrony i funkcjonalności powinny znaleźć się na projektowanej witrynie. Ustalenie struktury strony, jej wielkości, przewidywanej grupy docelowej i zakresu prac nad projektem wykonujemy z Klientem przed podpisaniem umowy o wykonanie produktu.

Dopiero po ustaleniu wymagań podpisujemy umowę

Znając dokładnie Państwa oczekiwania odnośnie naszych usług, przed rozpoczęciem pracy nad stworzeniem strony www podpisujemy umowę będącą podstawą wykonania strony internetowej.

Do 3 razy sztuka - czyli nie wymagamy, aby spodobała się Państwu pierwsza koncepcja graficzna

Być może, zamawiając stronę internetową posiadacie Państwo koncepcję jej wyglądu graficznego. Wówczas przyjmujemy Państwa projekt layoutu i na jego podstawie dokonujemy dalsze prace.

Jeśli jednak zdecydujecie się Państwo zlecić nam wykonanie layoutu swojej strony, zostanie to wykonane w dwóch etapach. Pierwszy z nich, to naszkicowanie przez naszego grafika wstępnej koncepcji projektu graficznego. Projekt ten uwzględnia rozmieszczenie elementów na stronie, kolorystykę, oraz stylistykę wykonania. Wstępny projekt jest przedstawiany Państwu do akceptacji.

Odczucia odnoście wyglądu graficznego strony są subiektywne. Jeśli projekt się Państwu nie spodoba, oferujemy bezpłatną możliwość zaprojektowania przez naszego grafika innej koncepcji graficznej jeszcze dwukrotnie. Oznacza to, że w ramach naszej oferty cenowej macie Państwo możliwość aż trzykrotnego zaprojektowania koncepcji wyglądu strony - tak, abyśmy mogli jak najlepiej trafić w Państwa oczekiwania.

Jeżeli żaden z trzech kolejno proponowanych wstępnych projektów graficznych nie spełni oczekiwań, każdy kolejny projekt graficzny jest płatny zgodnie z ustaleniami cenowymi zawartymi w podpisanej umowie.

Szczegółowy projekt graficzny strony

Po akceptacji ogólnego projektu graficznego strony, nasz grafik wykonuje szczegółowy projekt, uwzględniający wygląd pomniejszych elementów serwisu. Po jego ukończeniu, macie Państwo możliwość zgłoszenia w ustalonym terminie swoich poprawek dotyczących szczegółów projektu.

Wykonanie techniczne

Kolejny etap prac to wykonanie techniczne strony. W większości przypadków czysto technologiczne prace programisty.

Akceptacja produktu

Po zakończeniu prac, przedstawiamy Państwu działającą stronę uruchomioną na naszym serwerze roboczym. Jest to moment odpowiedni na zgłoszenie wszelkich drobnych uwag odnośnie działania strony, oraz niewielkich poprawek związanych z jej wyglądem, które nie zostały uwzględnione w szczegółowym projekcie graficznym.

Uruchomienie strony w Internecie

Po formalnym sfinalizowaniu prac, instalujemy stronę www na Państwa lub naszym serwerze internetowym. Od tego momentu jest ona dostępna dla wszystkich internautów.

... to nie koniec!

Po uruchomieniu strony, nigdy nie zostawimy Państwa samych sobie z problemami technicznymi ani pytaniami. W ramach rocznej gwarancji bezpłatnie usuniemy wszelkie usterki, pomożemy w obsłudze strony i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Informator Klienta

Potrzebna indywidualna obsługa?
Na naszej stronie nie ma odpowiedzi na ważne pytania?

Skontaktuj się z nami i zadaj swoje pytanie.
Nikogo nie pozostawimy bez odpowiedzi.

Audyty stron internetowych - kompleksowa analiza stron www