Program Partnerski

Program dla agencji interaktywnych Twój klient hostuje stronę u nas - my wypłacami Ci coroczną prowizję

Nasz Program Partnerski przeznaczony jest dla agencji interaktywnych i freelancerów tworzących strony www.

Jak to działa?

Zasada działania Programu Partnerskiego jest niezwykle prosta. Jeśli posiadasz firmę zajmującą się tworzeniem stron www lub sklepów internetowych, możesz zlecić nam hosting stron stworzonych dla swoich klientów. My w całości zajmiemy się hostingiem - zainstalujemy stronę, skonfigurujemy domenę, bazę danych, konta email. Twoi klienci wnoszą nam roczną, abonamentową opłatę za usługi hostingowe. Ty zaś otrzymujesz co roku prowizję w wysokości 15% od podstawowej ceny hostingu.

Dlaczego warto?

Nasz Program Partnerski jest "pamiętliwy" - co oznacza, że będziesz otrzymywać prowizję corocznie, tak długo jak Twoi klienci będą korzystać z naszych usług hostingowych. W ten sposób, generujesz dla swojej firmy stały, coroczny dochód zależny od liczby stron, które stworzyłeś.

Jednocześnie, uwalniasz się od czynności związanych z wdrażaniem stworzonych przez siebie stron - możesz skupić się wyłącznie na twórczej działalności, i nie zaprzątać sobie głowy sprawami technicznymi.

Uwaga: warunkiem uczestnictwa w naszym Programie Partnerskim jest prowadzenie działalności gospodarczej. Wypłata prowizji dla Ciebie odbywa się wyłącznie na podstawie wystawionej przez Ciebie faktury VAT.

Oferta Łatwego Hostingu

  • pojemny serwer
  • transfer bez limitów
  • opieka administratora
  • domena gratis
  • atrakcyjna cena!

Skontaktuj się z nami w celu wykupienia hostingu.
Odpowiemy w ciągu 24 godzin!

Audyty stron internetowych - kompleksowa analiza stron www