Uruchomiliśmy mikroaudyty www

Fartoy blog - tworzymy dla Ciebie
Wysłany przez admin dnia 10-12-15 w audyty, oferta

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, uruchamiamy serwis oferujący mikroaudyty stron www.

Usługa dostępna jest pod adresem internetowym websitedoctor.pl. Kierujemy ją do właścicieli stron www, w szczególności stron firmowych, którzy chcieliby zwiększyć korzyści biznesowe z posiadania swojej witryny w sieci.

Mikroaudyty wykonujemy bezpłatnie, po czym przekazujemy właścicielom stron informacje o usterkach znalezionych na ich stronach oraz sugestie usprawnień w zakresie funkcjonowania ich stron. Pobieramy opłaty tylko za dostęp do pełnego raportu z przeprowadzonego badania.

Opracowując zakres mikroaudytu, postawiliśmy na sprawdzanie stron pod kątem biznesowym. Nie skupiamy się na technicznym aspekcie witryny. Dla nas ważniejsze jest, aby wskazując błędy na stronach naszych Klientów przyczynić się do wzrostu ich zysku z istnienia w sieci.

Mikroaudyty wykonujemy szybko (w ciągu 48 godzin od zgłoszenia strony do zbadania, klient otrzymuje maila z linkiem do podsumowania badania). W celu ułatwienia skorzystania z usługi, umożliwiamy skorzystanie z wygodnych, szybkich płatności internetowych. Opłata za dostęp do raportu z audytu jest symboliczna, i wynosi 29,99 zł z VAT.

Mamy nadzieję, że nasza nowa usługa pozwoli Państwu jeszcze lepiej kreować swój wizerunek w Internecie.

Więcej szczegółów znajdą Państwo na stronie informacyjnej i mikroaudytach www.

sinemberke
11-01-13

ambiencr =-((( ambien 74449


crashesgalore
11-01-13

life insurance quotes cjwugv first health insurance ixi life insurance quotes >:PP cheap auto insurance 29307


Audyty stron internetowych - kompleksowa analiza stron www