Mikroaudyt www już wkrótce!

Fartoy blog - tworzymy dla Ciebie
Wysłany przez admin dnia 10-12-07 w audyty, oferta

W związku z rosnącym zainteresowaniem audytami stron www, wkrótce uruchomimy nową usługę - mikroaudyt www.

Mikroaudyt będzie różnić się od oferowanych przez nas audytów pełnych w znacznym zakresie. Przede wszystkim, wykonanie audytu będzie bezpłatne. Dopiero po jego wykonaniu, klient będzie mógł zadecydować, czy chce wykupić dostęp do raportu z audytu na podstawie informacji o liczbie i charakterze problemów znalezionych na stronie www.

Mikroaudyt to usługa ekspresowa. Wykonywana będzie w ciągu 48 godzin od zgłoszenia strony do audytu. W tym czasie otrzymają Państwo informację o zidentyfikowanych problemach na Państwa stronie. Płatności online pozwolą szybko i sprawnie uzyskać dostęp do raportu z audytu.

Usługa kierowana będzie przede wszystkim do właścicieli firmowych stron www, którzy chcą polepszyć skuteczność swoich witryn internetowych. Wykonując audyt, nie będziemy skupiać się na aspekcie technicznym badanej strony, a raczej na znalezieniu sposobu na zwiększenie jej efektywności biznesowej. Wszystko to z myślą o powodzeniu prowadzonych przez Państwa interesów.

Usługę planujemy uruchomić już w grudniu 2010 roku, jako osobny serwis internetowy. Zachęcamy do śledzenia aktualności na naszej stronie.

Audyty stron internetowych - kompleksowa analiza stron www